Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nasze marki

zoot - logo

Zoot Sports, światowy lider w sportach wytrzymałościowych.

Marka szeroko znana w triathlonie jak również w innych sportach wymagających olbrzymiej wydajności. ZOOT w 100% skupia się na dostarczaniu dla zawodników najwyższą jakość  odzieży, obuwia, strojów kąpielowych i akcesoriów. Od 30 lat ZOOT jest pionierem nowatorskich rozwiązań, które ubierają sportowca od początku do końca i od stóp do głów. Zoot nadal chce czerpać z historii w sporcie i jego sportowców, dostarczać najbardziej kompleksowe, zaawansowane technologicznie i kompletną linię produktów na świecie - Multisport.

Historia

Założony w Kona na Hawajach, gdzie odbywają się triathlonowe mistrzostwa świata - Ironman, Zoot Sports zaczął tworzyć ubrania, który w pełni spełniałyby wymagania sportowców rywalizujących w sporcie wschodzącym jakim jest triathlon. Kobieta o imieniu Christal Nylin, która mieszkała w Kona, zauważyła, że sportowcy startujący w Ironman potrzebują czegoś bardziej funkcjonalnego. Innymi słowy, rozwiązania, aby uniknąć konieczności korzystania z "obszarów zmiany" i niepotrzebnych niespodzianek. Do dziś ZOOT kieruje się tą samą zasadą znajdując rozwiązania produktowe dla sportowców - Multisport.

 

logo k2

K2 - gdy przyjemność i chęć życia spotyka zaawanasowaną technologię!

51 lat temu, K2 powstało jako amerykańska firma narciarska zarejestrowana w Waszyngtonie. W 2003 roku nastąpiła zmiana nazwy na K2 sports. Spółka posiada w swojej ofercie 15 znanych marek i ponad 40 różnych kategorii konsumenckich. Marki K2 sports są liderami w swoich branżach zarówno jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne jak i o designerski styl.

Pobudzani pasją i innowacyjnością, K2 sports zapewnia swoim klientom unikatowego sprzętu oraz odzież takie jak: deski snowboardowe, buty narciarskie, rower, rolki, sprzęt górski, nordic-ski i wiele innych. 


olimp


"Firma Olimp Laboratories sp. z o.o. powstała w 1990 roku. Misja firmy opiera się na idei zapewnienia Klientom lepszego komfortu życia, zdrowia i witalności. Nadrzędnymi priorytetami działania oraz inspiracją do dalszego rozwoju jest najwyższa jakość produktów i przede wszystkim satysfakcja Klienta. 

W ciągu 20 lat istnienia, staliśmy się firmą o zasięgu europejskim, osiągając wysoką pozycję na tak wymagających rynkach jak niemiecki, austriacki, szwajcarski, francuski czy skandynawski. Nie byłoby to możliwe bez ciągłego rozwoju własnej bazy naukowej z nowoczesnym zapleczem produkcyjno-laboratoryjnym. Na stałe prowadzona jest współpraca z największymi autorytetami oraz jednostkami naukowo-badawczymi zarówno w kraju, jak i za granicą. Podjęto działania inwestycyjne i merytoryczne w celu uzyskania przez firmę statutu zakładu farmaceutycznego i rozszerzenia produkcji o własne produkty lecznicze.

Oferowane przez Olimp Laboratories produkty skierowane są zarówno do osób dbających o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro i mikroelementy w szczególności w ramach ich niedoboru w organizmie."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl